Sélectionner une page

G-drive та Docs —  зручні інструменти для зберігання всіх шаблонів, архівів даних, матеріалів, записів, документів. З метою швидкого пошуку необхідної інформації, раджу побудувати правильну структуру папок (цільова назва — дата (місяць/рік) — сам матеріал). Така структура допоможе знайти будь-яку інформацію, навіть 5-річної давності, за 2-3 хвилини. Поняття «People Partner» в закордонних країнах існує досить давно.

Компанії впроваджують таких фахівців у свої організації, ґрунтуючись на досвіді інших, які вже успішно працюють за системою HR бізнес-партнерства. Іноді співробітнику важко зізнатися своєму керівникові, що йому не подобаються його завдання, що він не бачить перспектив або давно не отримував фідбек. People Partner важливо побудувати довірчі відносини як зі співробітником, так і з його керівником, щоб була можливість прийти з проблемою, а піти з рішенням. Якщо в команді відбувається нестандартна або конфліктна ситуація, то ми беремо участь у розв’язанні такого питання. Наприклад, проводимо індивідуальні зустрічі (one-on-one) з кожним співробітником і керівником, знаходимо причину конфлікту і допомагаємо його вирішити.

Практичний Приклад Роботи Hr Business Partner

Та ви і я вже дорослі і починаємо всерйоз задумуватися над відповіддю, адже емоційна –  «балериною» чи «поліцейським» – хорошою заробітною платнею не майорить. Багато хто, прочитавши цю статтю, задумаються, а чи потрібен їм в компанії People Partner, якщо в них є HR supervisor. Вирішує разом з бізнесом нестандартні кейси, такі як вихід продукту people partner на нові ринки або кризові ситуації. Я вже згадувала про надпопулярний сьогодні Figma, але не цим інструментом єдиним, як то кажуть. Підписуйтесь на щотижневу розсилку від головної редакторки Happy Monday з підбіркою найцікавішого контенту тижня, новин та кар’єрних можливостей. People Partner не має підлеглих та не має адміністративних функцій.

Хто такий People Partner

Сьогодні ми обговоримо, які обов’язки на цих посадах і чому вони так необхідні компаніям. Знайдіть свого провідника у світ топового UX/UI дизайну просто зараз. Отже, Figma – це інструмент для спільного проєктування та створення прототипів для цифрових проєктів. Це найновіший софт для UI/UX дизайну на ринку (не даремно я казала про надпопулярний), який швидко став улюбленим інструментом для багатьох дизайнерів. Далі робота з новим членом команди переходить до HR-фахівця. Хоча в деяких компаніях етап знайомства нового співробітника з командою та процесами також належить до обов’язків рекрутера.

Хто Такий Рекрутер: Чим Відрізняється Від Hr, Скільки Заробляє Та Як Ним Стати

Саме тому Career Adviser покликаний вчасно помічати будь-які «тривожні дзвіночки» і збої в роботі команди. Спеціаліст балансує між особистими цілями працівника, менеджментом та інтересами компанії. З моменту появи People Partners у компанії багато чого було зроблено, але попереду — ще чимало роботи.

Хто такий People Partner

HR Business Partner – фахівець, який має багаторічний успішний досвід в HR-сфері та здатний розв’язувати складні питання. Посада передбачає наявність глибоких знань всіх аспектів роботи в HR. Фахівця, який допомагає співробітнику в професійному розвитку і просуванні по кар’єрних сходах в компанії, а також працює з IT-фахівцями і їх командами називають «Career Adviser». Щоб бізнес міг рости й розвиватися, залучаючи й утримуючи найкращих співробітників, йому потрібні нові рішення, зокрема в питаннях управління талантами. Одне з таких рішень — це поява ролі People Partner у компанії.Хто такий People Partner і чим відрізняється від HR-менеджера? Розбираємося на прикладі компанії-розробника мобільних ігор G5 Games.

З чим працює HR People Partner, розповідає представниця цієї професії Аліна Правдива з Master of Code Global. Налагоджує взаємодію між HR-департаментом і бізнесом, займається підготовкою і впровадженням стратегії розвитку, управляє змінами. Останні півтора року стали справжнім випробуванням для всіх нас. На початку повномасштабної війни нам знадобилося багато часу і сил, щоб розібратися з усіма проблемами. З багатьма ситуаціями ми стикнулися вперше і, звичайно, не обійшлося без помилок. Головне — це робити правильні висновки та не припускатися тих самих помилок повторно.

Обов’язки People Partner – стати для співробітників універсальним помічником, який здатний розв’язувати організаційні питання і бути другом на роботі. Іншими словами, People Partner – це посередник між співробітником і компанією, покликаний зберігати необхідну рівновагу в робочих відносинах. Спеціаліст на цій посаді поєднує в собі деякі обов’язки HR, рекрутера та івент-менеджера.

Хто Такий Folks Partner?

IT-ринок настільки динамічний, що компанії нерідко готові брати людей без досвіду на стартові позиції. Genesis організовує низку безкоштовних заходів, у яких рекрутери-початківці можуть взяти участь. IT-рекрутер має розуміти, як працює проєкт, на який він шукає людей, які технології там використовуються, і вміти пояснити це кандидату. Він має відрізняти фронтенд від бекенду, розуміти ринок, які є компанії, проблеми й тренди, що таке аутсорс, що таке аутстаф.

UI дизайн працює в рамках принципів графічного дизайну з точки зору сітки, техніки композиції, кольору, типографії тощо. Середня вартість звільнення працівника становить 33% від його річної зарплати. Крім цього, компанія витрачає додатковий час на пошук нових сильних працівників, залучаючи додаткові ресурси та збільшуючи винагороду. 47% HR-фахівців назвали «утримання працівника» головною проблемою в роботі з персоналом в опитуванні SHRM. HR бізнес-партнер впливає на довірчі відносини в компанії, вибудовує партнерські взаємодії, діючи при цьому в інтересах бізнесу. Це передбачає лояльність, вміння спілкуватися з людьми і хороше розуміння взаємозв’язків в колективі.

HR People Partner часто відправляє фоллоу-ап листи, запрошення на сесії та запити до керівництва для офіційного підтвердження тієї чи іншої активності. Оптимізувати використання пошти раджу через мітки — це окремі папки в самому Gmail. Наприклад, якщо ми не встигаємо відповісти на всі листи протягом дня, то можемо зробити це пізніше. Мітки можна виділити кольором та назвати на власний розсуд для зручності опрацювання листів у списку. Наприклад, «Потребують відповіді», «Опрацьовані листи» тощо.

Зараз мета команди — ще частіше проводити one-on-one зустрічі та налагоджувати щільний конект із кожним співробітником. Також піпл-партнери працюють над трансформацією базових HR-процесів, щоб зробити їх ще ефективнішими як для співробітників, так і для менеджерів компанії. А саме керівники мають ставити цілі своїм підлеглим, роз’яснювати та доносити повідомлення від бізнесу до лінійних працівників та формувати досвід співробітників.

  • Головне — це робити правильні висновки та не припускатися тих самих помилок повторно.
  • Середня вартість звільнення працівника становить 33% від його річної зарплати.
  • Нотатки (або стікери)  — тут є безліч цікавих варіантів для використання.
  • У міру виявлення проблем, UX дизайнер може пройти кілька ітерацій, перш ніж досягти дизайну, який відповідає цілям бізнесу та користувача.

Адже бізнес-результати будь-якої компанії залежать саме від вчасно знайдених талановитих людей, які працюють на своєму місці. Чим рекрутер відрізняється від HR, які обов’язки має, скільки заробляє, в чому https://wizardsdev.com/ знаходить натхнення? Та чому помилка рекрутера може вщент зіпсувати імідж компанії? Відповідають Мар’яна Болобан, Talent Acquisition Team Lead в Headway, та Маша Йовса, HR Business Partner в OBRIO.

People Companion

Причиною появи нової посади в HR-департаменті стала необхідність приділяти більше уваги утриманню фахівців, зосередившись на задоволеності й мотивації співробітників. Ще з часів пандемії всі команди в G5 — розподілені, а це означає, що співробітник, його керівник і People Partner можуть перебувати в трьох різних локаціях. Усі комунікації ведуться онлайн, тому з початком повномасштабного вторгнення не довелося докладати зусиль для налаштування взаємодії. Водночас команда піпл-партнерів стикнулася з багатьма іншими викликами. People Partner у своїй роботі спирається на прописані стандартні процеси, але при цьому не забуває, що за кожним кейсом стоїть реальний співробітник — жива людина. Тому дуже важливим є індивідуальний підхід і здоровий глузд у будь-якій ситуації.

Це стратег, який розбирається в сферах талант-менеджменту, рекрутингу, ведення бізнесу та організаційної стратегії. Якщо ви починаєте з нуля, я раджу завантажити кілька безкоштовних наборів інтерфейсу користувача (UI kit), які допоможуть розпочати роботу над вашими розробками. Набір інтерфейсу користувача – це набір готових компонентів дизайну, що містить основні візуальні елементи для конкретного UI дизайну (кнопки, піктограми, шрифти, меню тощо). В такі моменти втрачається зв’язок з колегами та довірливі відносини між керівниками та їх підлеглими.

Хто такий People Partner

Нотатки (або стікери)  — тут є безліч цікавих варіантів для використання. Це можуть бути стандартні програми на ПК або окремі веб/мобільні аплікації з яскравою візуалізацією та дашбордами. Рекомендую використовувати контрольний список, де можна відразу відмічати галочками, які завдання вже виконані, а також додавати нові. Asana — простий та потужний інструмент для глибокого розподілення зон відповідальності між окремими людьми як в проєкті, так і в команді. Великою перевагою Asana є те, що вона багатофункціональна і немає жодних обмежень в створенні проєктів.