Sélectionner une page

W tym miesiącu dyskonter planuje otwarcie około 10 nowych sklepów w różnych regionach. W środę 11 października swoje progi dla klientów otworzą aż trzy nowe sklepy Aldi — w Lęborku (przy ulicy Tczewskiej 2), Kluczborku (przy ulicy Grunwaldzkiej 260) i Wadowicach (przy ulicy Wojska Polskiego 1). Wszystkie 7 sklepów przygotowanych jest zgodnie z nowym konceptem wizualnym marki. Sieć zadbała także o dodatkowe udogodnienia dla konsumentów (m.in. krajalnica do chleba, małe wózki zakupowe dla najmłodszych, pokój dla matki z dzieckiem oraz toaleta, parking z miejscami dla osób niepełnosprawnych). Pięć z siedmiu nowych sklepów Aldi zostanie otwartych 29 grudnia. Przed Nowym Rokiem zostaną otwarte także 2 sklepy z datą 30 grudnia.

  1. W najbliższych dniach zaplanowano jeszcze kilka otwarć.
  2. Aktualnie sieć posiada 176 marketów i planuje jeszcze do końca tego roku otworzyć około 31 sklepów.
  3. Jak donosi portal dlahandlu.pl, Aldi chce otworzyć w Europie 700 nowych placówek w ciągu najbliższych trzech lat.

Francuska sieć hipermarketów zgłasza zwolnienia grupowe w Polsce

Bez właściwej zgody, jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie. Cała grupa Aldi Nord mocno inwestuje w rozwój technologiczny, aby ułatwić klientom zakupy i usprawnić procesy operacyjne. Dla Aldi w Polsce bardzo ważnym projektem w tym obszarze ma być rozpoczęcie budowy nowej centrali i prace nad budową kolejnych centrów dystrybucyjnych. Będą miały miejsce w Stargardzie i w Rokietnicy – oba sklepy otworzą się 25 stycznia. W ramach nowych otwarć jak zwykle na klientów czekają liczne promocje – na zakupach wybranych produktów będzie można zaoszczędzić nawet do 42%. Aldi, z liczby 259 sklepów nad Wisłą, chce wkrótce dojść do poziomu 600 placówek handlowych.

Nowe sklepy Aldi – otwarcia 29 grudnia

Popularna sieć dyskontów spożywczo-przemysłowych otwiera kolejne sklepy w polskich miastach. We wrześniu zakupy w Aldi zrobią mieszkańcy Starogardu Gdańskiego, Słupska, Gdańska, Płocka, Łomży, Nowego Sącza oraz Mikołowa. Skutecznie wdrażając plan rozwoju, sieć będzie dostępna w całej Polsce. 20 września Aldi zaprosi mieszkańców Zielonej Góry na otwarcie czwartego sklepu w tym mieście. Kilka dni później, w ostatnim tygodniu września swoje pierwsze kroki Aldi postawi w Ożarowie Mazowieckim. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa, tzn.

Nowe sklepy Aldi w Polsce 2023. Gdzie powstaną? Lista

Co ważne, będzie to dopiero pierwszy etap rozwoju sieci w Polsce. Aldi już dziś może się pochwalić 259 sklepami w Polsce. Sieć nadal planuje jednak dużą ekspansję Twitter, Inc (NYSE: TWTR) Q3 2019 Podgląd zarobków oraz ciekawe nowości dla klientów. Wśród nich znajdą się między innymi dwupoziomowe sklepy Aldi URBAN. Co ciekawe, jeden z nich powstać ma w Markach pod Warszawą.

Nowe sklepy Aldi. Sieć wprowadzi przełomową zmianę, znamy pierwsze lokalizacje

Około trzydziestu nowych sklepów sieci powstanie do końca roku, z czego siedem we wrześniu i około dziesięciu w październiku — poinformowała nas sieć handlowa. Już w tym tygodniu Aldi Grand Capital Forex Broker-przegląd i informacje Grand Capital otworzył nowe sklepy w Świdniku i Rudzie Śląskiej, a niebawem otwarte zostaną kolejne. Spółka w 2022 roku kontynuowała działania mające na celu zwiększenie przychodów ze sprzedaży.

Możliwość odwiedzenia nowości od Aldi będą więc mieli również mieszkańcy stolicy i okolic. Jak przekazał cytowany przez propertynews.pl  dyrektor obszaru nieruchomości i ekspansji Aldi Polska Tomasz Gawlik, proces ten ma zająć firmie ok. najbliższych 5 lat. Cała strategia rozplanowana jest natomiast aż na dekadę. We wszystkich nowo otwieranych sklepach klienci będą mieli okazję skorzystać z atrakcyjnych promocji na wszystkie produkty marek własnych Aldi.

Aldi planuje rozbudować swoją obecność w Polsce do 600 sklepów w 2027 r. Rok 2022 dyskonter zamknął z 251 placówkami handlowymi w naszym kraju. We wrześniu Aldi otworzył swoje progi w kilku nowych lokalizacjach — w Świdniku, w Rudzie Śląskiej, w Zielonej Górze oraz w Ożarowie Euro: EUR/USD (EUR=X) Buyers Must Defend The 1.1650 Level Mazowieckim. W najbliższych dniach zaplanowano jeszcze kilka otwarć. Nowe sklepy Aldi pojawią się między innymi w Lublinie, Myśliborzu, Lęborku, Kluczborku i Wadowicach. W związku z bezpłatną subskrypcją zgadzam się na otrzymywanie na podany adres email informacji handlowych.

Dzięki intensywnej ekspansji, Aldi ustanowiło własny rekord, otwierając 50 nowych sklepów i osiągając liczbę 251 sklepów na koniec roku (aktualnie jest ich już 263). Jak podkreśla sieć, budowa nowych sklepów była również znaczącą inwestycją w infrastruktury miejskie. Zgodnie z deklaracją tempo rozwoju Aldi ma systematycznie rosnąć tak, by w perspektywie dziesięciu lat osiągnąć 1000 sklepów w Polsce. W minionym roku Aldi dokonało gruntownych modernizacji wybranych sklepów, a w części obiektów powiększyło sale sprzedaży. Pozwoliło to na zdobycie nowych klientów i poprawę komfortu zakupów w wybranych punktach sprzedaży – czytamy w komunikacie. Dyskonter prowadzi też intensywne prace nad analizą asortymentu – chce poszerzyć grono klientów i zwiększyć ilość produktów, po które sięgają oni podczas codziennych zakupów.

Zobacz godziny otwarcia nowych sklepów i sprawdź mapkę, tak, aby wygodnie zaplanować zakupy. Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Według relacji Gawlika otwarcie wspomnianych sklepów powinno dojść do skutku do końca 2023 roku. Najpierw powstaną dwie placówki – we Wrocławiu oraz w Markach pod Warszawą.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce. Obecność Aldi w każdym województwie to nie tylko nasza duma, ale przede wszystkim zobowiązanie, by na co dzień być jeszcze bliżej klientów. W Aldi stawiamy na jakość, konkurencyjne ceny i szeroki asortyment, który chcemy zaprezentować jak największej liczbie konsumentów — komentuje Tomasz Gawlik, dyrektor obszaru nieruchomości i ekspansji Aldi w Polsce.

Pomidory mięsiste 60% taniej za 5,99 zł/kg oraz borówki amerykańskie 52% taniej 8,99 zł/300g. Przyjdź na wielkie otwarcie i przekonaj się dlaczego ALDI jest NAJ. Skorzystaj z najlepszych promocji i odkryj najciekawsze marki najbliżej Ciebie.

Kawa Barissimo cieszy się doskonałymi opiniami konsumentów ze względu na swoją jakość, intensywny smak oraz przyjazną cenę. Kawa marki Barissimo to wysokiej jakości kawa, która oferuje szeroki wybór smaków i aromatów. Kawa ta jest starannie wyselekcjonowana i palona z najwyższą starannością, aby zapewnić doskonały smak i aromat. Jak donosi portal dlahandlu.pl, Aldi chce otworzyć w Europie 700 nowych placówek w ciągu najbliższych trzech lat. Największy wzrost ma nastąpić właśnie w Polsce, ale też we Francji i w Hiszpanii.

Dodatkowo w trakcie świętowania klienci będą mieli okazję skorzystać również z sięgającego nawet do 50% rabatu na produkty spożywcze oraz artykuły dla domu i rodziny. Nowością jest promocja Ale Prezenty aktywna w dniu otwarcia sklepu. Konsumenci, którzy dokonają wtedy zakupów za kwotę 100 zł brutto, otrzymają torby wypełnione produktami Aldi, przy czym oferta ważna jest do wyczerpania zapasów.